wesim

תשובות לשאלות נפוצות בנושא eSIM

מה זה eSIM?

eSIM (Embedded SIM) ובעברית כרטיס סים מוטמע הוא דור חדש של כרטיסי סים וירטואלים. זהו שבב אלקטרוני קטן המוטמע בתוך המכשיר סלולרי, כגון טלפון נייד או שעון חכם. eSIM מאפשר להתחבר לרשת סלולרית ללא צורך בכרטיס סים פיזי, אשר בדרך כלל מוחדר לחריץ מיוחד במכשיר.

בקצרה, נוחות, פשטות, כיסוי נרחב ויציב במחירים תחרותיים. weSIM מציעה רכישה דיגיטלית קלה ומהירה באתר. שירות לקוחות זמין עבורכם במוקד שירות הלקוחות הטלפוני, בדואר אלקטרוני או בוואטסאפ . באתר תוכלו לנהל את חשבון ה-eSIM, לבדוק את יתרת חבילת הגלישה , להטעין מחדש את החבילה שלכם או לשנות את הגדרות ה-eSIM שלכם.

ב WeSIM מגוון חבילות גלישה לכ 200 יעדים בעולם במסלול ל 7 ימים או 30 ימים, בנפחי גלישה החל מ 1G ועד 20GB בהתאם למדינה. לכל חבילות eSIM לחו"ל לחצו.

ניתן לרכוש eSIM גלובלי הפועל בכל הגלובוס, אזורי (למשל אירופה, אפריקה וכו') או מקומי בכ 200 מדינות ברחבי העולם.

הדרך הקלה ביותר לבדוק אם המכשיר שלכם תומך ב-eSIM היא לבדוק את מפרט המכשיר. אתם יכולים למצוא את מפרט המכשיר בדרך כלל באתר האינטרנט של היצרן. דרך נוספת היא לבדוק ברשימת המכשירים הנתמכים כאן.

ברוב מכשירי האנדרואיד החדשים יש אפשרות להפעלה והתקנה eSIM תוך מספר דקות בודדות. ראשית יש לוודא שהמכשיר שלכם תומך תוכלו לבדוק כאן.

 • נכנסים להגדרות המכשיר.
 • הקישו על "חיבורים".
 • הקישו על "מנהל כרטיסי SIM".
 • הקישו על "הוסף כרטיס SIM".
 • הקישו על "eSIM".
 • בחרו WeSIM.
 • הקישו על "הכנס קוד QR".
 • הקישו על "הבא".
 • הקישו על "הפעלה" כדי
 • להפעיל את ה-eSIM.
 • הקישו על "סיום".

פותחים את המצלמה.
סורקים את קוד ה QR שנשלח אליכם במייל,לוחצים על הלינק הצהוב תוכנית סלולרית>>
הפעלת eSIM לוחצים המשך>>
בוחרים שם ל-קו שלכם: ניתן לבחור ב-משני.
כקו ברירת מחדל בחרו בקו ראשי, וכך גם עבור איי-מסאג', פייסטיים, ואפל איי די.
לא לאפשר החלפת נתונים סלולריים.
גשו להגדרות סלולרי > בחר כרטיסי sim משני > אפשר נתונים בנדידה

(נא להשבית את הקו העיקרי שלכם כדי להימנע מחיובי נדידה מהמפעיל הסלולרי שלכם בחו״ל). 

למדריך המלא לחצו

מומלץ לרכוש eSIM מראש מאיתנו ולהתקינו בארץ (חובה שיהיה חיבור ל WIFI או רשת בעת ההתקנה). ה eSIM לא מופעל באופן אוטומטי. מומלץ להפעילו כאשר תגיעו אל היעד על ידי הפעלת נתונים בנדידה ב eSIM. יש לסגור נתונים בנדידה ב SIM המקומי לפני הנחיתה (כדי להימנע מחיובים מיותרים) . בחזרה לארץ יש לפתוח את ה SIM המקומי בחזרה.

ה-eSIM פעיל למשך התקופה הנקובה בחבילה אותה רכשתם, ספירת הימים מתחילה מרגע ההתחברות לרשת סלולרית ולא ממועד ההתקנה במכשיר. במידה ונעשה שימוש בכל נפח הגלישה שרכשתם, ה-eSIM יפסיק לעבוד. כל עוד יש לכם תוכנית גלישה פעילה, בכל עת תוכלו לבדוק היתרה כאן ולהטעין חבילת גלישה נוספת (ללא צורך להתקין eSIM חדש), במהלך השימוש נשלחות הודעות SMS עם מידע על יתרת החבילה שנותרה.

אם לא נעשה שימוש ב eSIM ניתן לבטל את הרכישה. התוקף של ה eSIM מתחיל מרגע הפעלתו (התחברות לרשת הסלולרית), עד אז ניתן לדחות את השימוש בו.

לא, אין צורך להוציא את הסים שנמצא במכשיר שלכם לאחר רכישת eSIM לחו"ל. מומלץ כאשר אתם בחו"ל לסגור ה-SIM הישראלי בכדי לא לעשות בו שימוש וכך להימנע מחיובים מיותרים ממפעיל התקשרות הסלולרית שלכם בארץ.

כן, יש שירות ותמיכה לאחר רכישה עבור חבילות eSIM. אנחנו נספק לך תמיכה טכנית בטלפון, באינטרנט או באמצעות צ'אט חי.

לא, אין צורך להוציא את הסים שנמצא במכשיר שלכם לאחר רכישת eSIM לחו"ל. מומלץ כאשר אתם בחו"ל לסגור ה-SIM הישראלי בכדי לא לעשות בו שימוש וכך להימנע מחיובים מיותרים ממפעיל התקשרות הסלולרית שלכם בארץ.

כן, בוואטסאפ.

היכנסו לאתר האינטרנט של WeSIM ולחצו בתפריט על טעינה/בדיקת יתרה הזינו את מספר ה-eSIM שקיבלתם למייל ( מתחת ל QR קוד ) אחרי ההרשמה או באזור האישי שלכם באתר.

באמצעות אתר האינטרנט של WeSIM – היכנסו לאתר האינטרנט של WeSIM >> הקלידו את פרטי המנוי שלכם >> הקישו על "טען חבילה" או "הגדרות" >> בחרו את סוג החבילה שאתם רוצים לטעון >>

התשובה לשאלה זו תלויה במספר גורמים, כולל סוג החבילה שאתם מחפשים, הספק הסלולרי שאתם משתמשים בו, והמכשיר שלכם. היתרונות של eSIM הם נוחות השימוש בו וההנחה המשמעותית במחיר חבילת הגלישה לחו"ל. בנוסף eSIM מאובטח יותר מכרטיס SIM פיזי. הוא מאוחסן בזיכרון הבזק של המכשיר שלכם, מה שהופך אותו לעמיד יותר בפני גניבה או אובדן.

לא, אם תיגמר החבילה פשוט לא תוכלו לגלוש יותר. לדוגמה, אם יש לכם חבילה של 10 ג'יגה-בייט נתונים, ותשתמשו ב-10 ג'יגה-בייט, לא תוכלו לגלוש יותר עד שטעינו חבילה חדשה.

לא ניתן, אפשר לקבל הודעות וואטסאפ.

ברגע ש eSIM הוגדר במכשיר לא ניתן להגדיר אותו במכשיר אחר, במידה וטרם הוגדר אין בעיה.

כן, השימוש ב-eSIM בטוח בדיוק כמו השימוש בכרטיס SIM פיזי. eSIM מאוחסן בזיכרון הבזק של המכשיר שלך, מה שהופך אותו לעמיד יותר בפני גניבה או אובדן. כמו כן, eSIM מאובטח באמצעות טכנולוגיית הצפנה מתקדמת, המגנה על המידע האישי שלך מפני גישה בלתי מורשית.

אם ה-eSIM לא עובד, ישנם כמה דברים שאפשר לנסות כדי לפתור את הבעיה:

 • ודאו שהמכשיר שלכם תומך ב-eSIM.
 • ודאו שאתם משתמשים בקוד QR הנכון.
 • ודאו שהמכשיר שלכם מעודכן.
 • למדריך המלא פתרונות למצב בו  eSIM לא עובד

במידה ולא הסתדרתם פנו למוקד התמיכה שלנו.

קוד ה QR נשלח באימייל מומלץ לחפש אותו בתיבת המיילים אם לא מצאתם, יש לפנות לשירות הלקוחות שישלחו לכם את קוד ה QR.

קוד ה QR נשלח באימייל מומלץ לחפש אותו בתיבת המיילים אם לא מצאתם, יש לפנות לשירות הלקוחות שישלחו לכם את קוד ה QR.

ניתן לרכוש eSIM לכל מדינה בנפרד או לרכוש חבילה אזורית כגון :אירופה, צפון אפריקה, יש לוודא שהמדינות אליהן את נוסע כלולות בחבילה האזורית, ויש את ה eSIM הגלובלי שכולל 105 מדינות. 

אנחנו כאן כדי לעזור

שיחה עם נציג

שעות פעילות המוקד׃
ימים א-ה׃ 00׃00-21׃09

עמל 1, ראש העין

שירות במייל

WhatsApp

התחברות

שינוי חבילה

בוליביה

בלארוס

בחריין

בלארוס

בלארוס

בלארוס

בלארוס

 • ארצות הברית

 • ארצות הברית

 • מקיסקו

 • פורטו ריקו

 • קולומביה

 • קנדה

בוליביה

בלארוס

בחריין

בלארוס

בלארוס

בלארוס

בלארוס